logotyp

Naše účast na výstavách a veletrzích

Ukázka našeho stánku s osvětlením na FOR GARDEN 2023

Děkujeme všem, kdo se k nám přišli poradit o osvětlení zahrady, inspirovat se pro své projekty, prohlédnout si novinky, nebo nás jen pozdravit a popovídat si. Máme kolem sebe skvělé zákazníky a obchodní partnery! Těšíme se, co nového společně letos vymyslíme. :-)

Kromě zahradního osvětlení jste letos opět mohli vidět v našem stánku ve spolupráci s firmou Confico Trading ukázku prémiových kompozitních terasových a fasádních prken Millboard, která doladila vzhled naší expozice. Unikátní prkna Millboard z polyuretanové pryskyřice dokonale napodobují vzhled pravého dřeva a jsou tak zajímavou alternativou k dřevěným a dřevoplastovým terasám.

Profesionální zahradní osvětlení 12V na veletrhu FOR GARDEN 2023 Specialista na zahradní osvětlení na veletrhu FOR GARDEN 2023 Zahradní fontána vodní prvek do zahrady na veletrhu FOR GARDEN 2023

Pozvánka na veletrh zahradní architektury FOR GARDEN 2023

Specialisté na osvětlení zahrady na zahradním veletrhu FOR GARDENS radostí vás zveme k návštěvě našeho stánku (v hale 1, číslo B05) na zahradním veletrhu FOR GARDEN, který se koná ve dnech 30. 3. - 2. 4. 2023 v PVA EXPO Praha.

Přijďte si prohlédnout vybrané zahradní osvětlení z naší nabídky, poradit se o osvětlení vaší zahrady nebo se zaposlouchat do jemného šumění tekoucí vody, které do každého prostoru vnese zahradní fontána s přírodním kamenem.

Stáhněte si svou čestnou vstupenku zdarma. Těšíme se na vás!


Ukázka našeho stánku s osvětlením na FOR GARDEN 2022

Zahradní osvětlení na veletrhu FOR GARDEN Zahradní osvětlení na veletrhu FOR GARDEN https://storage.abf.cz/file/show?nl_id=134577

Pozvánka na zahradní veletrh FOR GARDEN 2022

Zahradní osvětlení na FOR GARDEN 2022Milí zákazníci, 

máme radost, že vás po dlouhé době můžeme opět pozvat na oblíbený zahradní veletrh FOR GARDEN.

Srdečně vás zveme, ve dnech 31. 3. - 3. 4. 2022, k návštěvě našeho stánku se zahradním osvětlením na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Najdete nás v hale 2, číslo stánku 2B05. 

Klikněte zde pro stažení vstupenky zdarma.

Ukázka našeho stánku se zahradním osvětlením na FOR ARCH 2021

Zahradní osvětlení FOR ARCH 2021 HOLAS Lighting Profesionální zahradní osvětlení 12V Lightpro Oberon DL

Pozvánka na stavební veletrh FOR ARCH 2021

Zahradní osvětlení veletrh FOR ARCH 2021Vážení zákazníci, 

srdečně vás zveme k návštěvě našeho stánku na stavebním veletrhu FOR ARCH, který se koná 21. - 25. 9. 2021 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Najdete nás v hale 2, číslo stánku D07. 

Těšíme se na každého, kdo má zájem se pobavit o možnostech osvětlení své zahrady, nebo se jen inspirovat trendy nejen v osvětlování zahrad.

Klikněte zde pro stažení vstupenky zdarma.


Naše expozice na FOR GARDEN 2020 zaujala nejen návštěvníky

Zahradní osvětlení FOR GARDEN

Veletrh zahradní architektury FOR GARDEN se letos výjimečně konal v souběhu se stavebním veletrhem FOR ARCH. Pokud jste tyto veletrhy letos nenavštívili, přinášíme vám alespoň malou ukázku našeho stánku se zahradním osvětlením.

Při plánování naší expozice jsme vám chtěli co nejvíce přiblížit atmosféru při posezení na terase s pohledem do osvětlené zahrady. Pozadí stánku proto tvořily velké bannery dvou osvětlených zahrad z našich realizací. Autenticitu zahrady doplňovaly traviny z naší zahrady (které mimochodem sklidily velký úspěch a odnést si je chtěl nejeden návštěvník :-).

Naše expozice zaujala...

Pořadatel výstavy nám udělil ocenění TOP EXPO za nejpoutavější expozici do 60 m2. Velké DÍKY zde patří firmě Confico, která nám na výstavu zapůjčila a sestavila terasu ze svých kompozitních terasových prken Millboard. Naše expozice díky tomu získala opravdový nádech zahrady s terasou.

Stmívatelná svítidla Castor z profesionálního osvětlovacího systému LiGHTPRO, který používáme na našich realizacích, navíc získala CENU ČASOPISU SVĚTLO za možnost flexibilního nastavení směru a intenzity světelného toku dle individuálních potřeb každé zahrady.

Obě získaná ocenění nás překvapila a velice potěšila.

Výstavu, i přes současnou nepříznivou situaci, hodnotíme přínosně a pozitivně.

Všem našim podporovatelům srdečně děkujeme za podporu.

HOLAS Lighting venkovní osvětlení Zahradní osvětlení FOR GARDEN 2020 Zahradní veletrh FOR GARDEN stánek HOLAS Lighting Zahradní fontána zahradní osvětlení Designové zahradní osvětlení KARMAN Venkovní designové závěsné světlo Karman

Nejkrásnější zážitek z výstavy FOR GASTRO & HOTEL 2019

Nejkrásnější zážitek z výstavy FOR GASTRO & HOTEL 2019

Na letošní výstavě FOR GASTRO A HOTEL jsme předčili svá (a možná i vaše) očekávání. Přípravy jsme zahájili několik měsíců dopředu, a to rozmýšlením nad celkovým konceptem stánku. Vše hmotné, co bylo do stánku potřeba, jsme ale řešili až na poslední chvíli.

Tak týden před výstavou nás neskutečně nadchla italská svítidla KARMAN a chtěli jsme vám je na výstavě ukázat. Bohužel doprava z Itálie do Čech nešla podle našich představ. Asi podobné momenty také znáte, ale jak se říká, když si něco opravdu přejete, spojí se celý vesmír, aby se vám to splnilo. A tak se nám díky doporučení jednoho z vás, našich milých zákazníků, podařilo na poslední chvíli svítidla dovézt. Hurá! Výstava mohla začít.

Svítidla KARMAN podle nás dokonale vystihla vizi našeho stánku "ve světle fantazie". Jejich nevšední až extravagantní vzhled upoutal nejednoho návštěvníka. V počtu udivených pohledů jednoznačně vedly svítící vidle a následovalo obyčejně neobyčejné interiérové stínítko s obličejem Gejši. Pokud vás zajímají i další skvosty italských designérů, neváhejte a zavítejte na naše druhé stránky HOLAS Lighting.

A co bylo tím nejkrásnějším zážitkem z výstavy, na který se v nadpisu článku odkazujeme? Náš stánek s osvětlením byl vyhlášen vítězem veletržní soutěže TOP EXPO o nejpůsobivější expozici! To bylo pro nás velké překvapení a neskutečná radost. Také důkaz toho, že i na poměrně malém prostoru je možné vytvořit poutavou prezentaci. :-)

Inspirujte se našimi objevy z veletrhu FOR GARDEN 2019

Venkovní LED osvětlení na veletrhu FOR GARDEN

Už jsou to téměř dva týdny, co jsme si sbalili kufry, a naše záře na výstavě FOR GARDEN vyhasla. Opět to byl takový tradiční maratón několikatýdenních příprav, dvou dnů stavění, čtyř dnů téměř neustálého povídání, pár hodin balení a snaha o opuštění chaotického areálu.

Ačkoliv to působí poměrně vyčerpávajícně, my vystavujeme velice rádi a svým způsobem nás to nabíjí energií do nové sezóny. V rámci výstavy vždy proběhneme související veletrhy s touhou objevit něco zajímavého. Dnes je na trhu tak ohromná nabídka snad ve všech odvětvích, až člověk ztrácí orientaci.

Nadchlo nás pár produktů, které stojí za zmínku.

Hledáte podlahovou krytinu na venkovní terasu? Nás nadchla kompozitní terasová podlaha značky Millboard. Objevili jsme ji ve stánku firmy Confico. Přírodní vzhled těchto terasových prken vzniká otiskem skutečného dřeva. Výsledný efekt opravdu věrně kopíruje trochu rustikální interiérovou dubovou podlahu. Co více si může váš venkovní obývák přát!

Zařízení interiéru je otázka vkusu. Nás baví kontrasty moderní jednoduchosti a přiznaných přírodních materiálů. Interiér pak působí moderně a zároveň útulně. Firma Gwinner toto spojení provedla excelentně. Navíc pracuje krásně se světlem, a to nás baví.

Naši stánkoví sousedi z Meandr AZS představili samozavlažovací vertikální stěnu, kterou si jednoduše sestavíte svépomocí. Můžete ji mít v interiéru, v zimní zahradě i na balkoně. Velký zájem zaznamenaly také samozavlažovací truhlíky, ve kterých se dají pěstovat například bylinky. Mít doma vlastní bylinkovou zahrádku, to je sen snad každého kuchaře. Zde si trochu přihřejeme naši polívčičku a dovolíme si zmínit, že pod naším pěstebním osvětlením rostlinky rostou a vypadají ještě lépe.

V naspeedovaném stavu jsme se po dobu výstavy udržovali pravou vietnamskou kávou Trung Nguyen. Ve Vietnamu se tato káva obvykle pije se sladkým kondenzovaným mlékem. Její neobvyklá chuť nás nadchla tak, že jsme si hned koupili několik balení do našeho showroomu. Navíc nás potěšilo, že se tato káva prodává v plně biologicky rozložitelných kávových kapslích. To samozřejmě testujeme a pár se jich válí v naší zahradě.

A nakonec posíláme důkaz, že světlo sehrálo důležitou úlohu ve vývoji lidstva. :-)

P.S. Děkujeme všem, kteří se do našeho stánku přišli podívat a popovídat si o svých letošních plánech!

Zahradní veletrh FOR GARDEN 2019

Zahradní veletrh FOR GARDEN 2019Stáhněte si vstupenku zdarma a navštivte nás na zahradním veletrhu FOR GARDEN, který se koná 21.-24. března 2019 v PVA EXPO Praha.

Světelný design v zahradě aneb FOR GARDEN 2018

Světelný design v zahradě aneb FOR GARDEN 2018Vážení zákazníci a obchodní partneři, 

děkujeme za vaši podporu a návštěvu našeho stánku na zahradním veletrhu FOR GARDEN 2018. 

Smyslem naší letošní výstavky bylo ukázat vám, že světlo v zahradě již není pouze funkční záležitostí. Zahrada je především místo pro relaxaci, kde hra světel a stínů působí na naši mysl uklidňujícím dojmem. V dnešní době toužíme po příjemné večerní atmosféře, kterou nám přináší dekorativní osvětlení. Světlo dotváří celkový vzhled zahrady a je tedy i designovou záležitostí. 

Ukázali jsme vám možnosti využití dekorativního osvětlení v zahradě ve spojení s uměním. Osvětlením venkovních soch prožijete při každém večerním pohybu v zahradě jedinečný kulturní zážitek. 

Pokud jste nás letos nestihli navštívit, nezoufejte. Připravili jsme pro vás výběr fotografií z výstavy. 

Těšíme se na spolupráci při vašich projektech. 
Kristýna a Václav Holasovi

Pozvánka na zahradní veletrh FOR GARDEN 22. - 25.3. 2018

Pozvánka na zahradní veletrh FOR GARDEN 22. - 25.3. 2018

Milí zahradní nadšenci,

do našeho stánku srdečně Vás zveme,
naše osvětlení Vám zde rádi předvedeme.

Plánujete letos osvětlit zahradu? Tak termín v kalendáři jasný je,
se spolehlivým partnerem se vše lépe plánuje.

A nezapomeňte si vstupenku zdarma stáhnout
ať na veletrh plný inspirace můžete se vrhnout!

Náš stánek číslo B06 najdete v hale 1. 

Těšíme se na osobní setkání! 
Kristýna a Václav Holasovi

Největší světová scéna trhu s osvětlením - Light & Building 2018

Největší světová scéna trhu s osvětlením - Light & Building 2018 O víkendu jsme se i přes nepřízeň počasí zúčastnili mezinárodního veletrhu Light & Building v německém Frankfurtu nad Mohanem. Přestože jsme měli na celou výstavu pouze jediný den, tak jsme stihli navštívit stánky všech našich dlouhodobých dodavatelů a informovat se o jejich novinkách pro tento rok.

Celkově bylo na veletrhu k ...

Nestihli jste nás navštívit na FOR GARDEN 2017? Nevadí. Prohlédněte si ukázku z našeho stánku.

Nestihli jste nás navštívit na FOR GARDEN 2017? Nevadí. Prohlédněte si ukázku z našeho stánku. Vzhled našeho stánku na zahradním veletrhu FOR GARDEN se snažíme vždy obměnit tak, abyste se každý rok těšili na něco nového.

Tento rok jsme na veletrhu představili lampičku SUNLiTE, ...

Zajímavosti z naší návštěvy výstav IPM 2017 a Christmasworld 2017

Zajímavosti z naší návštěvy výstav IPM 2017  a Christmasworld 2017 Mezinárodní veletrhy navštěvujeme každým rokem. Výstavy jsou na vysoké úrovni a plné zajímavých inspirací. Minulý týden jsme navštívili IPM v německém Essenu a Christmasworld ve Frankfurtu nad ...

Videoprohlídka našeho stánku stánku na FOR GARDEN 2016

Zveme vás na FOR GARDEN 2016

Zveme vás na FOR GARDEN 2016 Vážení zákazníci,

srdečně vás zveme na výstavu FOR GARDEN 2016 a návštěvu našeho stánku 1B06 v hale 1.

Zahradní osvětlení nás ...

Účastnili jsme vánočních trhů v Dobřichovicích a v Černošicích

Účastnili jsme vánočních trhů v Dobřichovicích a v Černošicích Vážení zákazníci,

poprvé jsme se účastnili vánočních trhů s nabídkou našich svítících LED dekorací od dánského výrobce firmy Sirius. Veliký zájem o tyto dekorace nás velice potěšil a inspiroval k hledání ...

Zveme Vás na výstavu FOR GARDEN 2015

Zveme Vás na výstavu FOR GARDEN 2015 Vážení zákazníci,

srdečně Vás zveme na soubor jarních veletrhů konaných od 19. - 22.3. 2015 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Ohlédnutí za veletrhem FOR GASTRO & HOTEL 2014

Ohlédnutí za veletrhem FOR GASTRO & HOTEL 2014 Vážení obchodní přátelé, vážení zákazníci,

velice Vám děkujeme za návštěvu našeho stánku a Vaší podporu na výstavě FOR GASTRO & HOTEL 2014. 

Této výstavy jsme se ...

Navštivte nás na FOR GASTRO a HOTEL 2014

Navštivte nás na FOR GASTRO a HOTEL 2014 Vážení klienti, partneři a zákazníci,

zveme Vás na soubor odborných veletrhů:

FOR INTERIOR – 5. veletrh nábytku, interiérů a designu
FOR DECOR & PRESENT – 5. veletrh dekorací, bytových doplňků a dárků
FOR GASTRO & HOTEL – 4. veletrh gastronomického zařízení, vybavení restaurací a hotelů

Veletrhy se konají ve dnech 25. - 28. září 2014 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Číslo našeho stánku je: 3 A 11 

V našem stánku Vám představíme exkluzivní ...

Pozvánka na výstavu FOR GARDEN 2014

Pozvánka na výstavu FOR GARDEN 2014 Vážení zákazníci, vážení obchodní přátelé,

srděčně Vás zveme na návštěvu našeho stánku na jarním mezinárodním veletrhu FOR GARDEN 2014.

Vystavujeme společně ve sdružení ...

Srdečně Vás zveme na soubor podzimních veletrhů 2013 FOR GASTRO a HOTEL, FOR INTERIOR, FOR DECOR a PRESENT

Srdečně Vás zveme na soubor podzimních veletrhů 2013 FOR GASTRO a HOTEL, FOR INTERIOR, FOR  DECOR a PRESENT Vážení zákazníci, vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat do našeho stánku na veletrhu FOR GASTRO a HOTEL 2013, kde Vám představíme exkluzivní ručně vyráběná svítidla německého výrobce ROBERS-LEUCHTEN.

Již od roku 1964 se vyrábí v rodinné firmě ROBERS svítidla a kovářské výrobky v té nejvyšší kvalitě s jedinečným designem. Vše se vyrábí ručně a každý kus je ...

Představení svítidel ROBERS na veletrhu FOR GARDEN 2013

Představení svítidel ROBERS na veletrhu FOR GARDEN 2013 Na jarním mezinárodním veletrhu FOR GARDEN 2013 jsme úspěšně představili svítidla německého výrobce ROBERS-LEUCHTEN.

Svítidla ROBERS jsou svým designem, kvalitou ručního zpracování a ...

Ochutnávka novinek představených na zahradním veletrhu Spoga+Gafa 2012

Novinky pro rok 2013 Vážení zákazníci, vážení obchodní přátelé,

tímto Vám děkujeme za navštívení prezentace Techmaru na mezinárodním zahradním veletrhu Spoga+Gafa 2012 v Kolíně nad Rýnem a všem nezúčastněným přinášíme ochutnávku připravovaných novinek pro rok 2013 v podobě fotografií.Veletrh Spoga+Gafa ...

Light+building 2012

Tuli na mezinárodním veletrhu tendence 2011

 Tuli na mezinárodním veletrhu tendence 2011 Vážení zákazníci,

od 15.9. do 18.9. 2011 si můžete prohlédnout designové venkovní lampy Tuli na 16. mezinárodním veletrhu interiéru, designu, nábytku, osvětlení a dárků na výstavišti v ...

Ohlédnutí za zahradním veletrhem Spoga+Gafa 2011

Ohlédnutí za zahradním veletrhem Spoga+Gafa 2011 Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu našeho stánku na  mezinárodním zahradním veletrhu Spoga+Gafa v Kolíně nad Rýnem.

Společnost Techmar se věnuje neustále vývoji nových ...

PŘIHLÁŠENÍ DO E-SHOPU
Luxusní ručně vyráběná svítidla

NAŠE NOVINKY

Venkovní solární LED řetěz čiré žárovky, 1,8 m

eshop
Venkovní světelný LED řetěz s čirými žárovkami a napájením na solární energii je ideální pro dekorat...
336,00 Kč

VÝBĚR Z PRODUKTŮ

Larch LED teplá bílá - 1x venkovní zápustné LED svítidlo, Garden Lights

eshop
Venkovní zápustné světlo Larch na 12V je určené k orientačnímu vymezení prostoru terasy, okolí bazén...
629,00 Kč

SMD LED unit 3x teplá bílá, 0,5W, 10lm, GU5.3, 12V, Garden Lights

eshop
Speciální SMD LED světelný zdroj na malé napětí 12V s paticí GU5.3 je určen pro použití se svítidly ...
199,00 Kč

Halo LED 1W, venkovní nástěnné svítidlo 12V, IP44, 6000 / 3000K, Garden Lights

eshop
DOPRODEJ skladových zásob. Výroba tohoto modelu svítidla byla ukončena. Doobjednávka ze skladových z...
720,00 Kč
HOLAS Lighting, s.r.o.
Dr. Janského 953
252 28 Černošice

OTEVÍRACÍ DOBA
PO-PÁ 8:30 - 16:30

Výdejna a showroom:
Call +420 774 700 078

Technická podpora:
Call +420 775 300 073

E-mail: info@led-zahrada.cz
Rychlý kontakt
Telefon +420 774700078
Moderní led svítidla pro moderní zahradu
LOGIN
Košík
Facebook led zahrada
Instagram led zahradaPinterest led zahrada
YouTube led zahrada
Nákupní košík
položek v košíku: 0
Do dopravy zdarma zbývá: 1 500 Kč

Kopírování obrázků a obsahu je možné pouze s písemným souhlasem autora.
Created by © 2011-2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign